Gabinet kosmetyczny

Witaj w gabinecie Bellissima. Odwiedzając mój gabinet oddajesz swoje ciało w świat zabiegów poprawiających nie tylko zdrowie twojej skóry ale i stan umysłu.

Od wielu lat zajmuję się kosmetyką profesjonalną oraz stylizacją paznokci. Pracuję wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych, skutecznych w działaniu i najwyższej jakości preparatach.
Proponuję atrakcyjne i przyjemne zabiegi, które skutecznie pomagają utrzymywać wygląd i ciało w doskonałej kondycji.

Regularnie korzystam ze szkoleń podnoszących moje kwalifikacje, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dzięki specjalistycznym urządzeniom oraz szerokiej wiedzy i doświadczeniu zawsze jestem gotowa doradzić i rozwiązać problemy z jakimi się do mnie zwrócisz.


Peel Mission

Peel Mission® to marka, której obecność na rynku definiuje wiedza ekspertów oraz wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii. Pasja, innowacja i dążenie do doskonałości to najważniejsze filary marki, stanowiące jej fundamenty od momentu stworzenia do dziś. Farmaceutyczna receptura bazująca na monokwasach, pozwalająca stworzyć spersonalizowany program inicjujący procesy regeneracyjno-naprawcze w skórze, wpływające na skuteczne redukowanie defektów skórnych o różnym podłożu.

Projekt Derma Friendly

Projekt realizowany jest w partnerskiej współpracy Unii Stowarzyszeń Chorych na Łuszczycę, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz firmy Abbvie Polska Gabinet Bellissima posiada certyfikat DERMA FRIENDLY i jest przyjazny osobom chorym dermatologicznie np na łuszczyce, atopowe zapalenie skóry oraz na inne choroby skórne.

PureLine

Makijaż permanentny PURE LINE wysoki standard i nowoczesna technologia sprzętu do wykonywania makijażu permanentnego, posiada normy CE oraz certyfikat GS.

Clarena

Clarena - to jedna z największych firm kosmetycznych w Polsce, działająca na rynku od 1998 roku. Specjalizuje się w obsłudze profesjonalnych gabinetów kosmetycznych, dostarczając im kosmetyki oraz specjalistyczny sprzęt do zabiegów, urządzenia do mikropigmentacji, wyposażenie Spa.

Gehwol

Gehwol - Od lat preparaty Gehwol są bardzo wysokiej jakości. Firma dba o potrzeby swoich klientów, opiera się na opinii specjalistów pielęgnacji stóp, którzy są podstawowym ogniwem dystrybucji preparatów Gehwol.

Orly

Orly - na lakierach tej marki pracuje gabinet kosmetyczny Bellissima.

Indigo Nails

Indigo Nails to Polska marka kosmetyczna specjalizująca się w dziedzinie stylizacji paznokci oraz kosmetyków SPA.

Solverx

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów - szczególne przydatne osobom borykającym się z chorobami skóry, alergiami, atopowym zapaleniem skóry czy szczególną nadwrażliwością cery.

GABA & NANA

Arkana to polska marka kosmetyczna, która jest producentem profesjonalnych dermokosmetyków. Jako specjaliści od kosmetyki profesjonalnej oferują wyłącznie skuteczne rozwiązania, które wychodzą po za ograniczenia tradycyjnej kosmetyki.